שאלות ותשובות

מתלבטים לגבי קבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישת רכב יד שנייה? רוצים להכיר טוב יותר את השירותים שלנו ב-Car-Match?

אין שום בעיה. לפניכם שורה ארוכה של שאלות נפוצות העולות תדיר בשיחות הראשונות עמי. לא מצאתם תשובה לשאלתכם?

פנו אלי ואשמח להרחיב באופן ספציפי. בהצלחה. 

מהו שאלון הרכב של Car-Match?

שאלון הרכב של Car-Match הוא שאלון יחיד מסוגו בישראל המאפשר לי לפלח את כל הפרמטרים הרלבנטיים שמרכיבים את המטרות והצרכים שלכם מהרכב. השאלון פורש בפניי מידע חשוב שמסייע להכווין אתכם לרכב הנכון ביותר. מדובר בשאלון שמבוסס על ניסיון של עשרות שנים בעולם הרכב וביצוע עסקאות לרכישת רכבים יד שנייה ורכבים חדשים לנהגים שונים.

אינני מבין שאלות מסוימות בשאלון, האם להשאירן פתוחות?

שאלון הרכב גובש בעמל רב והוא מקיף את כל הפרמטרים (הגדולים והקטנים) שיש לבחון בעת רכישת רכב יד שנייה או חדש. חלק מהשאלות עלולות להיות מורכבות ומקצועיות עבור מי שלא מגיע מהתחום. אתם מוזמנים להתייעץ איתי (דרך הטלפון או בהשארת פנייה באתר) או להותיר את השאלה פתוחה ואני אברר לעומק את הסוגיה בייעוץ הראשוני.

האם עליי להיות נוכח בפגישה עם המוכר?

הפגישה עם המוכר נעשית לאחר סינון טלפוני ובדיקה מעמיקה של נתוני הרכבים כפי שהם מופיעים בלוחות היד השנייה. מדובר בפגישה חשובה בתהליך הרכישה ואני ממליץ שהיא תיעשה בנוכחותכם. שימו לב, בזכות תהליך הסינון הקפדני שאני מבצע בטרם קביעת הפגישה הראשונה, אני משתדל להזמין אתכם רק לפגישה בעלת פוטנציאל ממשי להתקדמות לעסקה.

האם אתה מבצע בדיקות מכניות לרכב בפגישה הראשונה אצל המוכר?

כן, בוודאי. אני מגיע לפגישה מול המוכר כבעל ניסיון עשיר בבדיקות רכבים. כבר במעמד זה אני מבצע שורה של בדיקות מקיפות לרכב המאפשרות להתחקות אחר טיבו ולהעריך את שוויו.

במידה שהרכב זקוק לתיקונים או טיפולים בכדי להתאימו לעסקה, האם אתה מסייע בכך?

ישנם מצבים בהם הבדיקות דורשות ביצוע טיפולים ותיקונים בכדי להביא את הצדדים לכדי עסקה. במקרים אלו, אני מסייע גם לכם וגם למוכר לבצע את הטיפולים או התיקונים במחיר ההוגן ביותר ועם חלפים איכותיים שיבטיחו כי התקלות לא יחזרו בעתיד. ככל שהמוכר לא מעוניין לבצע את התיקונים, אדע לשערך אותם בכדי להביא את הדברים לכדי ביטוי במחיר. 

האם אתה מסייע בניהול משא ומתן עם המוכר?

כן, בוודאי.

אחד השירותים החשובים שלי ב-Car-Match לגבי ליווי רכישת רכב יד שנייה הוא ניהול משא ומתן עם המוכר והגעה למחיר האטרקטיבי ביותר.

אני עושה זאת על בסיס היכרותי הרבה עם ענף הרכב, על כל הדגמים והיצרנים הפעילים בשוק הישראלי.

נוכחותי בניהול מו"מ עם המוכר עשויה לשפר משמעותית את המחיר ללקוח ולבוא לידי ביטוי באלפי שקלים.

הציעו לי רכב למכירה ואני מתלבט, האם אתה מסייע לבדוק את טיבו?

כן, בוודאי, אני מסוגל להתחיל את התהליך כאשר קיים רכב פוטנציאלי למכירה. חשוב לי גם בשלב זה שתענו על השאלון שלנו בכדי לבדוק האם הרכב שהוצע לכם הוא אכן הבחירה הנכונה. ככל שהדברים מתאימים, אשמח לבצע את מלוא הבדיקות הדרושות (הן הקוסמטיות והן המכניות). 

אני מעוניין רק בייעוץ ראשוני ולא בליווי לרכישה, האם השירות ניתן על ידך?

Car-Match מציעה גם ייעוץ ראשוני בלבד.

כלומר, ייעוץ לגבי דגמי הרכבים המתאימים לכם הנקבעים על בסיס שיחת/פגישת היכרות ומענה על שאלון הרכב שלי.

כמובן שאני ממליץ להתקדם לעזרה באיתור הרכב, שכן גם החלטה על רכב מסוים איננה מבטיחה איתור עסקה אטרקטיבית בלוחות היד השנייה,

באולמות התצוגה או במגרשי חברות הליסינג.

להרחבה על שירותי הייעוץ שלי לחצו כאן.

יש לי רכב ואני מעוניין לרכוש רכב חדש, מתי כדאי לי לפנות אליך?

אם יש לכם רכב ואתם מעוניינים להתקדם לרכב חדש, חשוב לחפש במקביל. למעשה, אני כמעט תמיד ממליץ להמתין עם מכירת הרכב הנוכחי עד למציאת רכב חדש (בכדי לא להישאר "נטולי גלגלים"). יתרה מכך, כשיש לכם רכב, אתם לא לחוצים בזמן ויכולים לאתר בנחת עסקה משתלמת ואטרקטיבית. אשמח לסייע בהערכת שוויו של הרכב שלכם בשוק היד השנייה בכדי לבצע חישובים תקציביים אמיתיים ומבוססים (הרכב הקיים מהווה לא אחת כ-60% ויותר מהתקציב לרכב החדש). 

אני רוצה לרכוש רכב חדש מיבואן או מגרש מכירות, האם אתה מסייע בכך?

כן, בוודאי. Car-Match מתמחה בליווי לרכישת רכב חדש מיבואן או חברות ליסינג והשכרה. השירות כולל את אפיון הצרכים שלכם, בחירת דגם מתאים, ליווי לאולם התצוגה או מגרש המכירות, ניהול משא ומתן מול נציג המכירות וסיוע בהגעה לעסקה המשתלמת והנכונה ביותר עבורכם. ניסיוני בעולם הרכב, והיכרותי עם השחקנים השונים בשוק, מאפשרים לי לסייע בהשגת עסקה טובה ואטרקטיבית

האם התהליך מוגבל בזמן?

לאחר שהגדרתי את הרכב המתאים לפי המענה לשאלון שלי ושיחת ההיכרות עמכם, אני יוצא לאתר עבורכם עסקה אטרקטיבית. Car-Match מודעת לכך שלפעמים רכישת רכב יד שנייה נעשית תחת לוחות זמנים ברורים ואני יודע כיצד לעמוד בגבולות גזרה שהוגדרו על ידי הלקוח. עם זאת, ברור שככל שיהיה לנו יותר חופש פעולה ותמרון מבחינת זמנים, כך גדלים הסיכויים לאיתור עסקה משתלמת.

אני בעל עסק ומעוניין לבצע רה – ארגון לצי הרכב שלי, האם אתה יכול לעזור?

הוצאות רכב בעסקים וארגונים יכולות ליטול נתח משמעותי מסך ההוצאות הכללי. על כן, ניהול נכון של צי הרכב עשוי להוזיל עלויות בסך עשרות אלפי שקלים בשנה.

תנו לי לשבת על המספרים והדו"חות ואוכל לספק ייעוץ והכוונה.

הן לפעולות קונקרטיות מיידיות והן לטווח הארוך. קראו עוד על השירותים שלי ללקוחות עסקיים.

האם אתה מספק ליווי לרכישת מונית?

כן בוודאי. Car-Match מכירה היטב את האתגרים שרובצים לפתחו של נהג המונית הישראלי ומבינה לעומק את החשיבות הגדולה שבבחירת דגם מתאים.

כלומר, רכב בעלות אטרקטיבית שמספק נתונים מצוינים מבחינת טכנולוגיה אמינה, צריכת דלק והוצאות שוטפות.

היות שמדובר בפרמטרים שיכולים להפוך את המונית מהצלחה לכישלון, אני מקפיד במקרים אלה על קלה כחמורה. 

האם אתה מספק ליווי לרכישת רכבי יוקרה?

כן בוודאי. התמחותי בעולם הרכב כוללת היכרות מעמיקה עם כל רכבי היוקרה הזמינים בשוק הישראלי (וכן רכבים המגיעים ארצה בייבוא אישי).

אני מסייע ללקוחותיי גם ברכישת רכב יוקרה חדש מאולם התצוגה של היבואן או מחברות ליסינג והשכרה, וגם ברכישת רכבי יוקרה יד שנייה. 

לקבלת פרטים על סוגי השירות ועלותם

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים אורגני