שאלות ותשובות

מתלבטים לגבי קבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישת רכב יד שנייה? רוצים להכיר טוב יותר את השירותים שלנו ב-Car-Match?

אין שום בעיה. לפניכם שורה ארוכה של שאלות נפוצות העולות תדיר בשיחות הראשונות עמנו. לא מצאתם תשובה לשאלתכם?

פנו אלינו ונשמח להרחיב באופן ספציפי. בהצלחה. 

מהו שאלון הרכב של Car-Match?

שאלון הרכב של Car-Match הוא שאלון יחיד מסוגו בישראל המאפשר לנו לפלח את כל הפרמטרים הרלבנטיים שמרכיבים את המטרות והצרכים שלכם מהרכב. השאלון פורש בפנינו מידע חשוב שמסייע להכווין אתכם לרכב הנכון ביותר. מדובר בשאלון שמבוסס על ניסיון של עשרות שנים בעולם הרכב וביצוע עסקאות לרכישת רכבים יד שנייה ורכבים חדשים לנהגים שונים.

אינני מבין שאלות מסוימות בשאלון, האם להשאירן פתוחות?


שאלון הרכב גובש בעמל רב והוא מקיף את כל הפרמטרים (הגדולים והקטנים) שיש לבחון בעת רכישת רכב יד שנייה או חדש. חלק מהשאלות עלולות להיות מורכבות ומקצועיות עבור מי שלא מגיע מהתחום. אתם מוזמנים להתייעץ איתנו (דרך הטלפון או בהשארת פנייה באתר) או להותיר את השאלה פתוחה ואנו נברר לעומק את הסוגיה בייעוץ הראשוני.

האם עליי להיות נוכח בפגישה עם המוכר?

הפגישה עם המוכר נעשית לאחר סינון טלפוני ובדיקה מעמיקה של נתוני הרכבים כפי שהם מופיעים בלוחות היד השנייה. מדובר בפגישה חשובה בתהליך הרכישה ואנו ממליצים שהיא תיעשה בנוכחותכם. שימו לב, בזכות תהליך הסינון הקפדני שאנו מבצעים בטרם קביעת הפגישה הראשונה, אנחנו משתדלים להזמין אתכם רק לפגישה בעלת פוטנציאל ממשי להתקדמות לעסקה.

האם אתם מבצעים בדיקות מכניות לרכב בפגישה הראשונה אצל המוכר?

כן, בוודאי. נציג מטעם Car-Match המגיע לפגישה מול המוכר הינו מומחה בעל ניסיון עשיר בבדיקות רכבים. כבר במעמד זה אנו מבצעים שורה של בדיקות מקיפות לרכב המאפשרות להתחקות אחר טיבו ולהעריך את שוויו. הבדיקה איננה תחליף לבדיקה במכון רכב מקצועי ואובייקטיבי (שהינה שלב חובה בכל תהליך של רכישת רכב יד שנייה). 

במידה שהרכב זקוק לתיקונים או טיפולים בכדי להתאימו לעסקה, האם אתם מסייעים בכך?

ישנם מצבים בהם הבדיקות דורשות ביצוע טיפולים ותיקונים בכדי להביא את הצדדים לכדי עסקה. במקרים אלו, אנו מסייעים גם לכם וגם למוכר לבצע את הטיפולים או התיקונים במחיר ההוגן ביותר ועם חלפים איכותיים שיבטיחו כי התקלות לא יחזרו בעתיד. ככל שהמוכר לא מעוניין לבצע את התיקונים, נדע לשערך אותם בכדי להביא את הדברים לכדי ביטוי במחיר. 

האם אתם מסייעים בניהול משא ומתן עם המוכר?

כן, בוודאי.

אחד השירותים החשובים שלנו ב-Car-Match לגבי ליווי רכישת רכב יד שנייה הוא ניהול משא ומתן עם המוכר והגעה למחיר האטרקטיבי ביותר.

אנו עושים זאת על בסיס היכרותנו הרבה עם ענף הרכב, על כל הדגמים והיצרנים הפעילים בשוק הישראלי.

נוכחותנו בניהול מו"מ עם המוכר עשויה לשפר משמעותית את המחיר ללקוח ולבוא לידי ביטוי באלפי שקלים.

הציעו לי רכב למכירה ואני מתלבט, האם אתם מסייעים לבדוק את טיבו?

כן, בוודאי, אנו מסוגלים להתחיל את התהליך כאשר קיים רכב פוטנציאלי למכירה. חשוב לנו גם בשלב זה שתענו על השאלון שלנו בכדי לבדוק האם הרכב שהוצע לכם הוא אכן הבחירה הנכונה. ככל שהדברים מתאימים, נשמח לבצע את מלוא הבדיקות הדרושות (הן הקוסמטיות והן המכניות). 

אני מעוניין רק בייעוץ ראשוני ולא בליווי לרכישה, האם השירות ניתן על ידיכם?

סוכנות Car-Match מציעה גם ייעוץ ראשוני בלבד.

כלומר, ייעוץ לגבי דגמי הרכבים המתאימים לכם הנקבעים על בסיס שיחת/פגישת היכרות ומענה על שאלון הרכב שלנו.

כמובן שאנו ממליצים להתקדם לעזרה באיתור הרכב, שכן גם החלטה על רכב מסוים איננה מבטיחה איתור עסקה אטרקטיבית בלוחות היד השנייה,

באולמות התצוגה או במגרשי חברות הליסינג.

להרחבה על שירותי הייעוץ שלנו לחצו כאן.

יש לי רכב ואני מעוניין לרכוש רכב חדש, מתי כדאי לי לפנות אליכם?

אם יש לכם רכב ואתם מעוניינים להתקדם לרכב חדש, חשוב לחפש במקביל. למעשה, אנחנו כמעט תמיד ממליצים להמתין עם מכירת הרכב הנוכחי עד למציאת רכב חדש (בכדי לא להישאר "נטולי גלגלים"). יתרה מכך, כשיש לכם רכב, אתם לא לחוצים בזמן ויכולים לאתר בנחת עסקה משתלמת ואטרקטיבית. נשמח לסייע בהערכת שוויו של הרכב שלכם בשוק היד השנייה בכדי לבצע חישובים תקציביים אמיתיים ומבוססים (הרכב הקיים מהווה לא אחת כ-60% ויותר מהתקציב לרכב החדש). 

אני רוצה לרכוש רכב חדש מיבואן או מגרש מכירות, האם אתם מסייעים בכך?

כן, בוודאי. Car-Match מתמחה בליווי לרכישת רכב חדש מיבואן או חברות ליסינג והשכרה. השירות כולל את אפיון הצרכים שלכם, בחירת דגם מתאים, ליווי לאולם התצוגה או מגרש המכירות, ניהול משא ומתן מול נציג המכירות וסיוע בהגעה לעסקה המשתלמת והנכונה ביותר עבורכם. ניסיוננו בעולם הרכב, והיכרותנו עם השחקנים השונים בשוק, מאפשרים לנו לסייע בהשגת עסקה טובה ואטרקטיבית

האם התהליך מוגבל בזמן?


לאחר שהגדרנו את הרכב המתאים לפי המענה לשאלון שלנו ושיחת ההיכרות עמכם, אנחנו יוצאים לאתר עבורכם עסקה אטרקטיבית. Car-Match מודעת לכך שלפעמים רכישת רכב יד שנייה נעשית תחת לוחות זמנים ברורים ואנו יודעים כיצד לעמוד בגבולות גזרה שהוגדרו על ידי הלקוח. עם זאת, ברור שככל שיהיה לנו יותר חופש פעולה ותמרון מבחינת זמנים, כך גדלים הסיכויים לאיתור עסקה משתלמת.

אני בעל עסק ומעוניין לבצע רה-ארגון לצי הרכב שלי, האם אתם יכולים לעזור?

הוצאות רכב בעסקים וארגונים יכולות ליטול נתח משמעותי מסך ההוצאות הכללי. על כן, ניהול נכון של צי הרכב עשוי להוזיל עלויות בסך עשרות אלפי שקלים בשנה. תנו לנו לשבת על המספרים והדו"חות ונוכל לספק ייעוץ וכוונה. הן לפעולות קונקרטיות מיידיות והן לטווח הארוך. קראו עוד על השירותים שלנו ללקוחות עסקיים.

האם אתם מספקים ליווי לרכישת מונית?

כן בוודאי. Car-Match מכירה היטב את האתגרים שרובצים לפתחו של נהג המונית הישראלי ומבינה לעומק את החשיבות הגדולה שבבחירת דגם מתאים. כלומר, רכב בעלות אטרקטיבית שמספק נתונים מצוינים מבחינת טכנולוגיה אמינה, צריכת דלק והוצאות שוטפות. היות שמדובר בפרמטרים שיכולים להפוך את המונית מהצלחה לכישלון, אנו מקפידים במקרים אלה על קלה כחמורה. 

האם אתם מספקים ליווי לרכישת רכבי יוקרה?

כן בוודאי. התמחותנו בעולם הרכב כוללת היכרות מעמיקה עם כל רכבי היוקרה הזמינים בשוק הישראלי (וכן רכבים המגיעים ארצה בייבוא אישי). אנו מסייעים ללקוחותינו גם ברכישת רכב יוקרה חדש מאולם התצוגה של היבואן או מחברות ליסינג והשכרה, וגם ברכישת רכבי יוקרה יד שנייה. 

לקבלת פרטים על סוגי השירות ועלותם

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים אורגני