fbpx

ייעוץ, איתור וליווי לקניית רכב מדגם מאזדה 5 שנת 2012 יד 2 כ – 74,500 ק”מ

איתור ורכישת מאזדה 5 דגם:  LUXURYשנת 2012 יד שנייה 74,500 ק”מ בלבד:

צורית, בעלת משפחה מראש העין, פנתה אלי על מנת שאייעץ ואאתר עבורה רכב בעל 7 מקומות ישיבה שיהיה מרווח ונוח לטיולים בהרכב מלא וגם נוח לקניות, לנהיגה ולחניה במשך השבוע ומבלי שיהיה גדול ומסורבל מדי ושיוכל לשרת את המשפחה גם כשתתרחב. לאחר מילוי השאלון המפורט ולאחר ירידה מהפרק של דגמים שצורית חשבה לרכוש אך הם אינם אמינים/  לא חסכוניים / יקרים לאחזקה ושאינם שומרים על ערכם, הגעתי למסקנה שנתמקד בשלושה דגמים אשר מתאימים מאוד לתקציב ולצרכים של צורית ומשפחתה ומעבר לכך הם אמינים, חסכוניים יחסית לקטגוריה, זולים לאחזקה ומאבדים מעט מערכם לאורך השנים.

 

   

סקרתי את לוחות המודעות ומצאתי שני דגמים רלוונטיים אשר עונים באופן מלא על הדרישות של צורית ומתאימים להמלצותיי – אשר מעבר להחלטה על רכב אמין, מתאים לצרכי הלקוח/ה, חסכוני, זול לאחזקה ושומר על ערכו, יש תמיד ערך מוסף: אני מאתר ללקוחותיי רכבים שנסעו קילומטראז’ נמוך מהממוצע המקובל בארץ, ללא תאונות ובמצב קוסמטי פנימי וחיצוני קרוב לחדש. לאחר מספר שיחות עם מוכרים פוטנציאליים, פורסמה מודעה של מאזדה 5 שנת 2012 מדגם: LUXURY  המפואר עם צמיגים רחבים, חישוקי מגנזיום ובקרת שיוט, ובעלת שתי דלתות הזזה אחוריות – המהוות יתרון גדול במקומות חניה צפופים ובנגישות לשורת המושבים השנייה והשלישית, מיישוב קהילתי בדרום הארץ.

הנתונים:

יד שנייה (סביר מאוד לשנתון), עברה 74,750 ק”מ במשך שש שנים, כ – 12,458 ק”מ לשנה בלבד. נמוך מאוד לקטגוריית מיניוואנים.

מיד התקשרתי למוכר ושאלתי אותו שאלות רבות בקשר לרכב ולעברו. המוכר נשמע אמין מאוד והוא הבעלים הרשום של הרכב. המוכר יכול היה להיפגש רק לאחר 22:00 בלילה ועל מנת להיות הראשון שמגיע למוכר (בתקווה שהרכב יימצא תקין ולהשיג לצורית רכב בעל נתונים מעולים ובמחיר טוב) סיכמנו שניפגש בשעה 22:30 בכניסה ליישוב בו מתגורר המוכר, על מנת לבדוק את הרכב ואם יימצא לאחר בדיקותיי ככדאי לרכישה לנהל משא ומתן עם המוכר, להגיע למחיר כדאי ולחתום על זיכרון דברים. הגעתי ליישוב ונפגשתי עם המוכר בכניסה ליישוב. כבר במבט ראשון ראיתי שהרכב שמור מאוד וציפיתי לטוב. התחלתי לעבור על כל מה שצריך לבדוק ברכב משומש, החל בבדיקת רישיון הרכב ופרטי הבעלים והצלבתם, השלדה, המרכב, הצבע, המנוע והגיר ועד לתקינות כל החלונות החשמליים, סוככי השמש ואף הימצאות גלגל רזרבי תקין, מגבה וכלי עבודה. לאחר שעה וחצי של בדיקה כולל נסיעת מבחן נמצאו הממצאים הבאים:

2 צמיגים אחוריים מקוריים יבשים וסדוקים אשר נדרשת החלפה מיידית שלהם.

הפגוש האחורי קיבל מכה בחניה אשר סדקה את הצבע.

גומיית ציריה קרועה.

טסט לרכב מסתיים בעוד חודש.

מעבר לכך, הרכב לא עבר אף תאונה ולא הוחלף שום חלק מהמרכב ונוסע נהדר. ניגשתי עם המוכר לביתו וניהלתי איתו משא ומתן במשך שעה והצלחתי להפחית כ – 8,500 ₪ ממחיר המחירון של הרכב. חתמנו על זיכרון דברים וקבענו להיפגש למחרת בבוקר במכון בדיקה. כבר למחרת בבוקר צורית, בן זוגה, המוכר ואני נפגשנו במכון בדיקה בתל אביב ולאחר בדיקה מקיפה המכון מצא את אותם ממצאים שמצאתי בבדיקתי. בוצעה העברה בנקאית למוכר וניגשנו לסניף הדואר והעברנו בעלות וצורית ביטחה את הרכב.

שורה תחתונה:

מיניוואן 7 מקומות מעולה, נוח לנהיגה ולחניה,

בעל נתונים מצוינים ובמחיר נמוך ב – 90 אלף ₪ מדגם מקביל חדש.

עוד עסקה מעולה ולקוחה מרוצה!

צורית, שמחתי מאוד שפנית אלי ושמצאתי לך רכב שענה על כל דרישותייך ולפי המלצותיי

ובמצב מעולה, שמור מאוד ומטופל כראוי.

מאחל לך ולמשפחתך הנאה ממנו לעוד שנים רבות.

מתכוונים להחליף את הרכב?

רוצים לדעת איזה רכב הוא המתאים לכם ביותר?

רוצים להשיג את הרכב הטוב ביותר שכספכם יכול לקנות?

רוצים להימנע מטרחה ואף עוגמת נפש במה שאתם לא מבינים?

מוזמנים ליצור איתי קשר:
www.car-match.co.il
ערן פישלר – 052-3302001

 

 

 

צור קשר

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים אורגני