fbpx

שאלות ותשובות

מתלבטים לגבי קבלת ייעוץ והכוונה אודות רכישת רכב יד שנייה? רוצים להכיר טוב יותר את השירותים שלי ב-Car-Match?

אין שום בעיה. לפניכם שורה ארוכה של שאלות נפוצות, לא מצאתם תשובה לשאלתכם?

פנו אלי ואשמח להרחיב באופן ספציפי. בהצלחה. 

שאלון הרכב של Car-Match הוא שאלון יחיד מסוגו בישראל המאפשר לי לפלח את כל הפרמטרים הרלבנטיים שמרכיבים את המטרות והצרכים שלכם מהרכב. השאלון פורש בפני מידע חשוב שמסייע להכווין אתכם לרכב הנכון ביותר. מדובר בשאלון שמבוסס על ניסיון של עשרות שנים בעולם הרכב וביצוע עסקאות לרכישת רכבים יד שנייה ורכבים חדשים לנהגים שונים.


שאלון הרכב גובש בעמל רב והוא מקיף את כל הפרמטרים (הגדולים והקטנים) שיש לבחון בעת רכישת רכב יד שנייה או חדש. חלק מהשאלות עלולות להיות מורכבות ומקצועיות עבור מי שלא מגיע מהתחום. אתם מוזמנים להתייעץ אתי (דרך הטלפון או בהשארת פנייה באתר) או להותיר את השאלה פתוחה ואני אברר לעומק את הסוגיה בייעוץ הראשוני.

הפגישה עם המוכר נעשית לאחר סינון טלפוני ובדיקה מעמיקה של נתוני הרכבים כפי שהם מופיעים בלוחות היד השנייה. מדובר בפגישה חשובה בתהליך הרכישה ואני ממליץ שהיא תיעשה בנוכחותכם. שימו לב, בזכות תהליך הסינון הקפדני שמתבצע בטרם קביעת הפגישה הראשונה, אני משתדל להזמין אתכם רק לפגישה בעלת פוטנציאל ממשי להתקדמות לעסקה.

כן, בוודאי
בזכות הניסיון העשיר שלי וההתמחות בבדיקות רכבים אני מבצע כבר במעמד זה שורה של בדיקות מקיפות לרכב המאפשרות להתחקות אחר טיבו ולהעריך את שוויו. הבדיקה איננה תחליף לבדיקה במכון רכב מקצועי ואובייקטיבי (שהינה שלב חובה בכל תהליך של רכישת רכב יד שנייה). 

ישנם מצבים בהם הבדיקות דורשות ביצוע טיפולים ותיקונים בכדי להביא את הצדדים לכדי עסקה. במקרים אלו, אני מסייע גם לכם וגם למוכר לבצע את הטיפולים או התיקונים במחיר ההוגן ביותר ועם חלפים איכותיים שיבטיחו כי התקלות לא יחזרו בעתיד. ככל שהמוכר לא מעוניין לבצע את התיקונים, נדע לשערך אותם בכדי להביא את הדברים לכדי ביטוי במחיר. 

כן, בוודאי.

אחד השירותים החשובים שלי ב-Car-Match לגבי ליווי רכישת רכב יד שנייה הוא ניהול משא ומתן עם המוכר והגעה למחיר האטרקטיבי ביותר.

אני עושה זאת על בסיס היכרותי הרבה עם ענף הרכב, על כל הדגמים והיצרנים הפעילים בשוק הישראלי.

נוכחותי בניהול מו”מ עם המוכר עשויה לשפר משמעותית את המחיר ללקוח ולבוא לידי ביטוי באלפי שקלים.

כן, בוודאי, אני מסוגל להתחיל את התהליך כאשר קיים רכב פוטנציאלי למכירה. חשוב לי גם בשלב זה שתענו על השאלון בכדי לבדוק האם הרכב שהוצע לכם הוא אכן הבחירה הנכונה. ככל שהדברים מתאימים, אשמח לבצע את מלוא הבדיקות הדרושות (הן הקוסמטיות והן המכניות). 

אני מציע גם ייעוץ ראשוני בלבד.

כלומר, ייעוץ לגבי דגמי הרכבים המתאימים לכם הנקבעים על בסיס שיחת/פגישת היכרות ומענה על שאלון הרכב. 

כמובן שהמלצה היא להתקדם לעזרה באיתור הרכב, שכן גם החלטה על רכב מסוים איננה מבטיחה איתור עסקה אטרקטיבית בלוחות היד השנייה,

באולמות התצוגה או במגרשי חברות הליסינג.

להרחבה על שירותי הייעוץ לחצו כאן.

אם יש לכם רכב ואתם מעוניינים להתקדם לרכב חדש, חשוב לחפש במקביל. למעשה, אני כמעט תמיד ממליץ להמתין עם מכירת הרכב הנוכחי עד למציאת רכב חדש (בכדי לא להישאר “נטולי גלגלים”). יתרה מכך, כשיש לכם רכב, אתם לא לחוצים בזמן ויכולים לאתר בנחת עסקה משתלמת ואטרקטיבית. אשמח לסייע בהערכת שוויו של הרכב שלכם בשוק היד השנייה בכדי לבצע חישובים תקציביים אמיתיים ומבוססים (הרכב הקיים מהווה לא אחת כ-60% ויותר מהתקציב לרכב החדש). 

כן, בוודאי. אני מתמחה בליווי לרכישת רכב חדש מיבואן או חברות ליסינג והשכרה. השירות כולל את אפיון הצרכים שלכם, בחירת דגם מתאים, ליווי לאולם התצוגה או מגרש המכירות, ניהול משא ומתן מול נציג המכירות וסיוע בהגעה לעסקה המשתלמת והנכונה ביותר עבורכם. ניסיוני בעולם הרכב, והיכרותי עם השחקנים השונים בשוק, מאפשרים לי לסייע בהשגת עסקה טובה ואטרקטיבית


לאחר שהגדרנו את הרכב המתאים לפי המענה לשאלון ושיחת ההיכרות עמכם, אני יוצא לאתר עבורכם עסקה אטרקטיבית. אני מודע לכך שלפעמים רכישת רכב יד שנייה נעשית תחת לוחות זמנים ברורים ואני יודע כיצד לעמוד בגבולות גזרה שהוגדרו על ידי הלקוח. עם זאת, ברור שככל שיהיה לי יותר חופש פעולה ותמרון מבחינת זמנים, כך גדלים הסיכויים לאיתור עסקה משתלמת.

הוצאות רכב בעסקים וארגונים יכולות ליטול נתח משמעותי מסך ההוצאות הכללי. על כן, ניהול נכון של צי הרכב עשוי להוזיל עלויות בסך עשרות אלפי שקלים בשנה. תנו לי לשבת על המספרים והדו”חות ואוכל לספק ייעוץ וכוונה. הן לפעולות קונקרטיות מיידיות והן לטווח הארוך. קראו עוד על השירותים ללקוחות עסקיים.

כן בוודאי. 

אני מכיר היטב את האתגרים שרובצים לפתחו של נהג המונית הישראלי ומבין לעומק את החשיבות הגדולה שבבחירת דגם מתאים. כלומר, רכב בעלות אטרקטיבית שמספק נתונים מצוינים מבחינת טכנולוגיה אמינה, צריכת דלק והוצאות שוטפות. היות שמדובר בפרמטרים שיכולים להפוך את המונית מהצלחה לכישלון, אני מקפיד במקרים אלה על קלה כחמורה. 

כן בוודאי. התמחותי בעולם הרכב כוללת היכרות מעמיקה עם כל רכבי היוקרה הזמינים בשוק הישראלי (וכן רכבים המגיעים ארצה בייבוא אישי). אני מסייע ללקוחותיי גם ברכישת רכב יוקרה חדש מאולם התצוגה של היבואן או מחברות ליסינג והשכרה, וגם ברכישת רכבי יוקרה יד שנייה. 

לקבלת פרטים על סוגי השירות ועלותם

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים אורגני